به نام قدرت مطلق الله

روز سه شنبه ۱۳۹۸/۳/۱۴لژیون اول باحضورجمعی ازهمسفران سفر اول و دوم به استادی کمک راهنمای محترم خانم فاطمه و دبیری همسفرخانم ملیحه بادستورجلسه سی دی موبایل راس ساعت ۱۹ آغازبه کار نمود: 

استاد:سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر
خداوندراسپاسگزاروشاکرهستم که بازهم به من توفیق دادتا بتوانم درکنارشماباشم.پیشاپیش عیدفطرراتبریک می گویم انشاالله ماه رمضان امسال که اولین ماهی بود که بچه های سفر اول در کنگره  در کنار هم بودن راتجربه می کردند، ماه پرخیروبرکتی برای خودتان و خانواده هایتان باشد.خداوندراشکرمی کنم که بچه های سفر اول کم کم واردسفردوم می شوند.دوست دارم حالاکه اذن ورود به کنگره به شما داده شده وحالتان خوب شده حداقل خدمتگزاران خوبی برای کنگره باشید که دراصل به خودتان خدمت می کنیددستورجلسه هایی که به عنوان سوالی مطرح می شود  برای من خیلی سنگین است.بایدبرگردم به قبل از ورودم به  کنگره و حال گذشته خودم وازخودم بپرسم چه جایگاه و چه حس و حال و ناامیدی داشتم و چیزی که مهم ترازهمه است و بچه های سفر اول تجربه کرده اند حال خوب وزندگی بهتراست .واقعا که دیدگاه وافکار و اندیشه ماتغییرکرده است.اگرزندگی هایمان رنگ و بوی وخاصی پیدا کرده وتا حدودی توانستیم آرامش را در زندگی تجربه کنیم  خداوندراشاکروسپاسگزار وقدردان کنگره باشیم.ازامروزتصمیم بگیریم که  هرقدمی چه مالی وچه علمی که از دست تک تک ما بر می آید کوتاهی نکنیم اگراز روز اول تا حالا موفق نشدم قانون یازدهم را حمایت کنم ازاین به بعد حواسم به سبد پول باشد وهر هفته مبلغی را کنار بگذارم وخیر وبرکتش را تجربه کنم. با اعلام سفر و مشارکت تک تک شما به بقیه مخصوصا تازه واردین کمک زیادی می کند .
چند نکته مهم :

گزارش جلسه سه شنبه 98/03/14 با موضوع سی دی موبایل

اول ,سفر ,تک ,کنگره ,تجربه ,کنم ,سفر اول ,بچه های ,های سفر ,دی موبایل ,سی دی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گيمريما دانلود سرا Pedro's game شرکت پرسام | فروش نرم افزار و فارسي ساز مديريت ارتباط با مشتري ارزانی Kate's blog تلفن سانترال مرکزي و تنظيمات سانترال پاناسونيک 7730 ترفند برتر وبلاگ تخصصی اخبار دنیای دیجیتالی roham
دزدگ